Ledelsessekretariatet

Hjerteafdelingen har en fælles afdelingsledelse, som består af en ledende overlæge og en ledende oversygeplejerske.

Afdelingsledelsen betjenes af et ledelsessekretariat.

​​

Afdelingsledelsen


Ledende overlæge Ida Gustafsson
E-mail: ida.gustafsson@regionh.dk

Ledende oversygeplejerske Karin H. Jeppesen
E-mail: Karin.Hoejgaard.Jeppesen@regionh.dkKarin.Hoejgaard.Jeppesen@regionh.dk

 

Ledelsessekretariat

Du kan sende en e-mail til ledelsessekretariatet på:
hjerteafdelingen.bfh-frh@regionh.dkhjerteafdelingen.bbh-frh@regionh.dkhjerteafdelingen.bfh-frh@regionh.dk
(Bemærk at denne e-mail ikke er sikker. For sikker digital post se længere nede på siden).

hjerteafdelingen.bbh-frh@regionh.dk

 
Kontorassistent Jette Bavnsfelt
Telefon: 21308530
E-mail: jette.bavnsfelt@regionh.dk

Økonomikonsulent Uffe W. Karlsen
Telefon: 40159113
E-mail: uffe.wallin.karlsen@regionh.dk

Økonomikonsulent Louise E. Palkinn
Telefon: 40159166
E-mail: louise.ender.palkinn@regionh.dk palkinn@regionh.dk

Kommunikationskonsulent Kia Heiberg-Jørgensen
Telefon: 40159133
E-mail: kia.heiberg-joergensen@regionh.dk

Kommunikationskonsulent Sofie Seeberg (på barsel) 

Kontorassistent Sanny Ong-Jam (på barsel)

Kontorelev Linda Barkani (på barsel) 

 

Skriv sikkert til os

Hvis din henvendelse indeholder personfølsomme oplysninger som for eksempel dit personnummer eller oplysninger om dit helbred, skal du skrive til os på en sikker forbindelse.

Du kan skrive sikkert til os med Digital Post via borger.dk (login med NemID) Du kan skrive sikkert til os med Digital Post via borger.dk (login med NemID).

 

Redaktør